Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - off top

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Technika i Informatyka » Komputery » off top

off top
Autor Wiadomość

jean 

Wysłany: 2011-11-12, 08:13   

...
Ostatnio zmieniony przez jean 2012-01-27, 01:09, w całości zmieniany 1 raz  

Christine 
Administrator

Wysłany: 2011-11-12, 12:25   

Przecież już wyjaśniałam - pisałam o swoich wrażeniach, jakie doniosłam podczas obserwacji polemik z niektórymi użytkownikami forum. - Moje wrażenia są subiektywne, więc jeśli nie prowadziłeś wojny, to może próbowali tego inni użytkownicy podczas dyskusji z Tobą i dało to ogólne takie wrażenie. - Czy wystarczy takie wyjaśnienie?

jean 

Wysłany: 2011-11-12, 14:27   

...
Ostatnio zmieniony przez jean 2012-01-27, 01:07, w całości zmieniany 1 raz  

pekape 

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 2011-11-12, 19:20   

ale przez pff-top-y robi sie burdel na forum. Po co w takim razie tworzyc tematy wrzućmy wszystko do jednego i nie bedzie możliwości zrobienia off-topa

[ Dodano: 2011-11-12, 19:29 ]
Dobrze mówiłem że jestem ruchem oporu :)

[ Dodano: 2011-11-12, 19:30 ]
A jeszcze ciekawsza opcja sam admin robi of-topa :P

Zielona 

Wysłany: 2011-11-12, 20:07   

dobra Pekape (to nie jest atak z mojej strony) odnośnie Off top to zaproponuj mi podział tego tematu, numerujemy od pierwszego posta tzn pierwszy post to 1 i tak dalej. Zaproponuj mi jak podzielić temat, które posty wydzielić i do jakich tematów i jak je nazwać ;-) siedzę 8 godzin dziennie przed kompem i niestać mnie na kolejne 8 godzin w domu, bardzo lubię to forum bo jestem na nim od początku, bardzo lubię komputery i mimo, że nie jestem inforamtykiem to daje sobie radę ale nie nadażam z przemoderowaniem swoich działów bo my często piszemy tak, że jeden post danej osoby dotczy kilku kwesti i robią się off topy, np dziewczyny piszą o jednym problemie np szkoła tak? któraś dziewczyna (nie obrażać się bo pisze teraz przykładowo radzi drugiej i nawiazuje do tematu czy mówić dziecku o chorobie i ile a reszta zaczyna komentować ten drugi wątek i jak ten temat podzielić? i po co? próbowałam kiedyś dzielić moderować przenosić, i wiesz co wychodził jeszcze większy bałagan bo się okazywało, że gubił się sens wypowiedzi, więc reagujemy z Adminem Pierwszym i resztą Modów wtedy gdy jest totalny off top. poza tym babki czasem napiszą 3 posty o niebieskich migdałach a potem wrócą do dyskusji ;-) tak już mamy, nasz można zaakceptować bo zmienić gorzej ;-)

pekape 

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 2011-11-12, 20:10   

Prosta sprawa out co sie nie tyczy Linuxa.. i nie ma pokrewieństwa z tą tematyką...

Christine 
Administrator

Wysłany: 2011-11-13, 00:26   

Pekape, na innych forach może poszłoby wszystko "out" i to od razu, a na naszym forum posty nie na temat są po jakimś czasie usuwane, albo tematy dzielone.

Nie ma czegoś takiego jak off-top na naszym forum, a porządki robi się co jakiś czas. - Kiedyś była już dyskusja o tym, żeby pisać wyłącznie na temat, ale to nie wyszło, bo zaraz podnosił się alarm, że czyjeś wypowiedzi zniknęły, ktoś posądził Adminów i Moderatorów o złośliwość i o to, że uwzięto się akurat na tę osobę, która obraziła się i nie pokazywała na forum przez jakiś czas, a teraz bardzo rzadko zagląda... - i co miałam dawać bana za to, że ktoś robi off-topy?

Odpowiedz do tematu