Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Bardzo ważne! - Konieczne zmiany w regulaminie forum

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Sprawy Techniczne i Administracja Forum » Administracja » Bardzo ważne! - Konieczne zmiany w regulaminie forum

Bardzo ważne! - Konieczne zmiany w regulaminie forum
Autor Wiadomość

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-12-10, 15:43   Bardzo ważne! - Konieczne zmiany w regulaminie forum

W związku z tym, że regulamin forum jest zbyt często łamany lub naginany, postanowiłam poprawić jego treść i przestać pobłażliwie traktować tych, którzy nie zamierzają się stosować do jego treści.

Jeśli niektórzy nie wiedzą po co jest stworzony regulamin, niech dowie się, bo ja nie zamierzam tego tłumaczyć.

Na początek wprowadziłam zmiany w punkcie 14; dodałam nowy punkt, który ma obecnie nr 16 (razem z podpunktem a.).

Mam prośbę do użytkowników forum - zapoznajcie się ze zmianami w regulaminie i z całym regulaminem. - Napiszcie co wydaje się Wam niejasne, co można byłoby dodać, a co ujednolicić... - Wasze sugestie są dla forum bardzo ważne, bo w końcu powinno to być miejsce przyjazne nam wszystkim.

Trzeba zapanować nad tym bałaganem, który zrobił się na forum, a po Nowym Roku przygotuję forum i stronę stowarzyszenia do poważnych zmian - jak się uda, to nastąpi to wcześniej.

Moderatorzy - zgłaszajcie mi lub Zielonej, posty i tematy do usunięcia - moderacją możecie zająć się sami.

julka 

Wysłany: 2013-12-10, 16:43   

ale moderatorów przewarznie nie ma na forum lub dawno nie odwiedzali nas. jak jakiś trol atakuje nie ma komu zgłaszać a Krysia sama wszystkiego nie ogarnie

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-12-10, 17:58   

Zgłaszać trolla, reklamiarzy i spamerów może każdy - nie tylko Moderator.

Może, przy okazji, Moderatorzy zgłoszą tutaj swoją aktywność, żebym wiedziała, że działają - bez sprawdzania logów.

julka 

Wysłany: 2013-12-10, 18:12   

ale jak trol sie ujawnia wtedy . mozna się do modów zgłosić tylko w wielu przypadkach są 2 modów z tym ze jeden nie zyje a drugi nie loguje się od dłuższego czasu
i co wtedy?

Zielona 

Wysłany: 2013-12-10, 18:45   

I wtedy masz dwóch adminow z których każdy ma szersze możliwości do działania niż moderator. Pisz do dwóch to wtedy któraś się odezwie. Obydwie pracujemy, bywa ze jesteśmy offline lub tak jak ja teraz online przez telefon. Czasem coś musi parę godzin poczekać aż dotrzemy do kompow. Pomoglabys mi i każdemu z modow I Krysi wysylajac pw. Ps wlasnie wracam z pracy a Krysia ma jeszcze większy zasow Aga też wiec czasem coś musi potrwać :) :)

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2013-12-10, 20:27   

julka po co generalizujesz co oznacza moderatorów przeważnie nie ma". Czuję się urazona tym stwierdzeniem! Cześć z nas pracuje i nie ma możliwości siedzieć na forum 24h na dobe i sprawdzać czy ktoś niepożądany nie wszedł na forum. Myślę można poczekać 3 h zanim coś zostanie usunięte. Bardzo proszę o wyrozumiałość

julka 

Wysłany: 2013-12-10, 22:53   

Aga80, może za bardzo uogulniłam jak poczułaś się dotknięta bardzo przepraszam, nie było to moim celem.

jeżeli chcesz napiszę Ci więcej na priw o co dokładnie mi chodzi.

ps kilka razy zgłaszałam do modów odpowiednich działów że cos jest ...delikatnie nie tak. i odczytywali czasem po 3-4 tygodniach... są tez dziły gdzie moderatora nie było kilka miesięcy to co wtedy? cały czas do Krysi?

Zielona 

Wysłany: 2013-12-10, 23:26   

Nie, czasami też do mnie ;-)

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-12-10, 23:30   

Julko - do mnie i do Zielonej - teraz obydwie jesteśmy Adminami. Zgłaszaj też do modów - kto najszybciej będzie mógł, ten zrobi co trzeba. - Jednak poważniejsze sprawy, wymagające usunięcia czegoś, blokowania, czy nadania bana - zgłaszaj tylko do mnie lub do Zielonej.

julka 

Wysłany: 2013-12-10, 23:40   

ok :)

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2013-12-11, 17:13   

ja równiez jestem otwarta na sugestie. Julka jak możesz napisz do mnie nie ma problemu :)

Mija28 
Mija28

Wysłany: 2014-01-29, 08:27   

hej nie wiem gdzie pisać ale w wszystkich postach na całym forum zamiast liter mam znak zapytania (?) i nie wiem jak się tego pozbyć pozdrawiam

jean 

Wysłany: 2014-01-29, 08:55   

Mija28 Ty nie masz wplywu na pojawianie sie znakow zapytania ( zamiast polskich znakow diaktrycznych) Problem lezy po stronie www.onsi.pl, wiec nie masz sie czym przejmowac
No chyba ze masz cale forum w znakach zapytania ha ha ha ha

http://www.przeszczeptwarzy.pl/

Mija28 
Mija28

Wysłany: 2014-01-29, 14:56   

no niestety całe forum fatalnie się czyta :cry:

Christine 
Administrator

Wysłany: 2014-01-30, 21:04   

Pisałam już o tym tu, na forum i na fb, że to są problemy przejściowe. - Za jakiś czas będzie OK. - Na razie nie jestem w stanie powiedzieć kiedy to nastąpi.

Odpowiedz do tematu