Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Moderatorzy - PILNE!

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Sprawy Techniczne i Administracja Forum » Moderatorzy » Moderatorzy - PILNE!

Przesunięty przez: Christine
2007-06-25, 20:31
Moderatorzy - PILNE!
Autor Wiadomość

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-04-24, 14:08   

Wiosna w pełni, więc (wedle obietnicy) powracamy do kwestii moderacji...

Muszę poruszyć kilka spraw...

Z przykrością stwierdzam, że osoby, które nic nie robiły na forum przez ostatni rok i nie zrezygnowały z funkcji Moderatora - a obiecywały poprawę - od lutego (od obietnic poprawy) nie zrobiły absolutnie nic na forum (chociaż na forum logowały się i to nie raz).
Teraz już nie oczekuję obietnic poprawy i te osoby już nie muszą się przejmować moderowaniem... Gdybym nie odebrała tym osobom funkcji moderatora, to byłoby nie w porządku wobec aktywnych Moderatorów, którzy wiedzą, że "Moderator", to nie tylko tytuł.

Cieszy mnie to, że niektóre osoby zabrały się do pracy, pomimo uprzedniej małej aktywności - bardzo dziękuję za współpracę przy NASZYM FORUM :) :flowers:

Najbardziej dziękuję aktywnym Moderatorom, którzy (pomimo innych obowiązków - wszelakich) tak świetnie działają, żeby panował na forum porządek :oki: :for_you: :super: :flower2: :* :brawo:

A teraz proszę obecnych Moderatorów, którzy mają w obowiązkach moderacji działy "małooblegane", aby zastanowiły się, czy chciałyby i mogły zająć się też innymi działami - same lub wspólnie z innym Moderatorem.

Obecnie działy bez Moderatora:
Ciekawostki - Nieistniejąca
Cytaty - GosiaD
Humor - GosiaD
SESJA - Nieistniejąca
Poezja znanych
Film
Piosenki
Testuj się!
Wierszoklectwo (potrzebna pomoc w moderowaniu - wspólnie z Madzią)
Czytadło (j.w.)
Zwierzęta (j.w.)

Założę też temat dla osób chętnych na Moderatora i zrobimy miniwybory ;)

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za to, co robicie dla naszego forum - i dla nas wszystkich :)

nieistniejaca21 
kama

Wysłany: 2009-04-26, 10:03   

To ja się zapisuje jeszcze do Sesji i Ciekawostek ;) jeśli można :)

GosiaD 
GosiaD&Bart

Wysłany: 2009-04-26, 19:32   

Christine ja mogę wziąć humor + 1 (coś jeszcze) z Hydeparku

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-04-26, 21:13   

Bardzo dziękuję i czekam na wypowiedź pozostałych Moderatorów.

Do powyższej listy dopisuję Nieistniejącą i GosięD do odpowiednich działów.

Zielona 

Wysłany: 2009-05-03, 11:01   

zgłaszam się do pomocy Madzi w wierszoklectwie i zwierzętach

Dorota 

Wysłany: 2009-05-03, 16:19   

ja zostaję chetnie w stowarzyszeniu, tym bardziej, ze tam sprawa prosta :-) info się szybko w miarę dezaktualizują, więc mozna je z czystym sumieniem pousuwać na amen :-) natomiast czy moje trudne partnerstwo odpowiada Martusi.....niech się wypowie, czy ufa w reformowalność mojej osoby :papa:

Zielona 

Wysłany: 2009-05-03, 21:02   

no co Ty, pewnie że mi odpowiada wszak jestem specjalistką od trudnych związków

:D :D :D

Dorota 

Wysłany: 2009-05-03, 21:34   

:brawo:

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-05-08, 13:54   

Po "rewolucji" na forum, wypowiadajcie się, czy nie macie obecnie za dużo pracy...

Christine 
Administrator

Wysłany: 2011-11-12, 12:42   

Przypominam niektórym Moderatorom o obowiązkach na forum. Niektórzy działali ostatnio w maju... Owszem, niektórzy są bardzo aktywni, ale oni nie mogą zająć się całym forum, ani ja z Zieloną nie damy rady zająć się wszystkim, bo nie mamy na to czasu.

Liczę na większą aktywność :)

Dorota 

Wysłany: 2012-05-14, 08:34   

Krysiu, bardzo, bardzo Cię proszę o zwolnienie mnie z funkcji moderatora. Niestety, sprawy stowarzyszenia mnie wystarczajaco angażują, a moderowanie i tak mi nie szło. Myślę, ze lepiej, by kazdy zajmował sie tym, co mu wychodzi.
Przepraszam też pozostałych moderatorow za brak współpracy.
Dorota

ps. to jednak zostanę moderatorem w jednym dziale - w sprawy stowarzyszenia. I tak tam najwięcej piszę :-)
lecz jeżeli jestem gdziekolwiek indziej, to jednak proszę o wyautowanie mnie.

Christine 
Administrator

Wysłany: 2012-05-14, 20:28   

Dorotko, nie ma sprawy :) Jako prezes stowarzyszenia masz dużo pracy, więc to zrozumiale, że nie będziesz się angażować przy moderacji całego forum.
Obecnie jesteś Moderatorem w Sprawach Stowarzyszenia, a także w Archiwum - jak każdy Moderator.

Christine 
Administrator

Wysłany: 2012-07-16, 09:11   

Ponownie proszę Moderatorów o wypowiedzi w sprawie dalszych działań na forum - kto nie może lub nie chce dalej być Moderatorem, niech da znać. Nie będę pytać dlaczego, jeśli ktoś zechce zrezygnować.

Zielona 

Wysłany: 2012-07-16, 21:41   

popieram pomysl zasilenia moderatorow. Dwoch Adminow do przemoderowania calego forum plus paru aktywnych modow to ciut przy malo.
proponuje tez przy spamach kasowanie ich plus wszystkich dopiskow typu spam spam bo po skaskowaniu spamu nadal jest balagan. poza tym mnie osobiscie takie dopiski w temacie spamu przez uzytkownikow irytuja. prawde mowiac wole to dostac na priv bo wtedy jak mam malo czasu moge wejsc w konretny temat i poprawic, proponuje wogole przy potrzebie przemoderowania czegos puszczanie prosby i spostrzezen na privy i to najlepiej do paru osob bo wtedy ta ktora pierwsza wejdzie zareaguje

co do moderowania tematow z off topow to temat rzeka bo najczesciej piszemy tak, ze wywalenie jednego posta powoduje zgubienie sensu w temacie

ps pekape wlasnie pisze z sluzbowego maca meza. nie polubie tego kompa oj nie

Christine 
Administrator

Wysłany: 2014-02-06, 09:42   

Na forum zaszły zmiany i teraz Moderatorzy będą mieć troche pracy...

Mianowicie - trzeba poprawić linki, odsyłacze do działów/postów na naszym forum.

Do tej pory linki wyglądały tak:
http://recklinghausena.onsi.pl/viewtopic.php?t=732
a powinny wyglądać tak:
http://alba-julia.pl/forum/viewtopic.php?t=732
Należy podmienić tę część, którą pogrubiłam. - Róbcie to z uwagą i po podmianie sprawdzajcie czy link działa.
Oczywiście należy to zrobić TYLKO z odsyłaczami do naszego forum.

Moderatorzy na pewno wiedzą, że niepogrubiona część postu jest dla każdego inna, więc link podałam tylko przykładowy.

Gdy traficie na posty napisane przez Administratora, to podsyłajcie link do postu (nie link do podmiany) do mnie, na PW - to muszę zmienić sama, bo nie możecie edytować postów adminów.

Gdybyście mieli jakieś problemy, pytania - piszcie tutaj lub na PW.

Odpowiedz do tematu