Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - SYMPOZJUM 2015

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Stowarzyszenie Alba Julia » Sprawy stowarzyszenia » SYMPOZJUM 2015

SYMPOZJUM 2015
Autor Wiadomość

Christine 
Administrator

Wysłany: 2015-09-21, 22:03   

Lipko, szczegóły są tutaj>> http://alba-julia.pl/news.html
Z tego, co wiem, na sympozjum mogą przybyć członkowie stowarzyszenia i ich rodzina.

Dorota 

Wysłany: 2015-09-24, 08:58   

Lipko, koszty wskazała Krysia.
Co do koleżanki....ale w jakim celu? Zakładam, że Sympozjum jest, zgodnie z tym, co powiedziałą Krysia- dla członków stowarzyszenia, chorych i ich rodzin. Czyli opiekunów.
Zgadzamy się na to, zeby przyjechali np obydwoje rodzice, chociaż czasami jedno opłaca składki.Albo rodzic z dzieckiem, dorosłym, bo nadal aktywnie uczestniczy w procesie leczenia, wiadomo.
Sympozjum ma przynieść walory edukacyjne przede wszystkim- zeby i ci, którzy chorują i ci, którzy z nimi chodza po lekarzach mieli dobrą wiedzę. Natomiast raczej nie stac nas na fundowanie sympozjum jako wyjazdu czysto towarzyskiego. Moze się mylę, ale tak rozumiem to pytanie.
Cena pokoju hotelowego zaczyna się od ok. 140 zł. raczej nas nie stać na koleżeńskie wypady.
Moze by,c tak, że ktoś chory dorosły czy nastoletni wymaga opieki, pomocy, i chce być, a rodzic nie moze przyjechać. Wówczas jak najbardziej osoba opiekująca się, w miejsce rodzica.
Pozdrawiam
DK

Lipka 

Wysłany: 2015-09-24, 21:22   

Dorota.
Chciałam powiedzieć o sympozjum mojej przyjaciółce (była w 2013r, jest pielęgniarką, zdobyła dużą wiedzę), oraz naszej pani neurolog. Pytałam o koszty bez dofinansowania.
W tej sytuacji nie będę im mówiła o sympozjum.

Dorota 

Wysłany: 2015-10-01, 17:19   

ok, rozumiem.Zle zrozumiałam. Może to z poprzednich doświadczeń wynika, bo była osoba, z ktorą przyjechały 2 towarzyszące i....poszły sobie w miasto. Taka wycieczka do Warszawy z tanim w tej sytuacji hotelem.
Szczerze, to chciałabym zrobić naprawdę dla wszystkich chętnych, ale mamy duże ograniczenia finansowe.
Dziś byłam w hotelu z Izą Marecką. Dopinałyśmy całość-posiłki, sale, pokoje itp.
Większe sympozjum oznaczałoby dla nas większy hotel-tzn większą salę wykładową, restaurację itp. Tu jesteśmy prawie na styk. Będzie z 90 osób :-)
Ale inny hotel, to niestety - koszty.
I to jest nasze podstawowe kryterium :-) stety albo niestety.

Jest spore zainteresowanie lekarzy, docierają do mnie sygnały, ze wielu chciałoby przyjechać, by się o chorobie czegoś dowiedzieć. Ale znowu wracamy do punktu wyjścia, czyli kasy i ilości miejsc.
Hotel udzwignąłby więcej miejsc noclegowych, ale restauracja to max 120 0sób i z tego, co widzę, to byłoby super ciasno.
Moze nast razem coś więcej się uda.

[ Dodano: 2015-10-01, 18:20 ]
a z neurologiem to zadzwoń do mnie, proszę
602742732

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2015-10-01, 19:54   

super się zapowiada. A najważniejsze że lekarze to nie tylko prelegenci ale i słuchacze :)

mama kajtka 

Wysłany: 2015-10-02, 12:19   

:brawo:

mily 

Wysłany: 2015-10-04, 19:48   

Cześć, dawno nie byłem na forum.. Widzę ze czas na zapisy na sympozjum minął ale chcę zapytać czy można się jeszcze zgłosić i wziąść w nim udział? 2 osoby. Od razu zaznaczam, ze nie chodzi mi o weekend w stolicy, wiec nie pytam o hotel a o samo uczestnictwo w prelekcjach. Czy jest dostępny plan sympozjum z tematami i prelegentami?

Dorota 

Wysłany: 2015-10-07, 21:25   

niestety, czas już stanowczo minął. Ostateczne umowy z hotelem, dot sal, obsługi i wszystkiego, co związane z organizacją już są podpisane i w trakcie realizacji.
Trzeba częściej zaglądać, ale na naszej stronie umieścimy materiały.
Proszę spradzać

Christine 
Administrator

Wysłany: 2015-10-09, 19:36   

Szczegóły dotyczące Sympozjum w pliku poniżej.

Do zobaczenia wkrótce :papa:

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2015-10-19, 17:08   

Sympozjum Super:) Wielkie dzięki dla organizatorów, prelegentów i uczestników!

Lipka 

Wysłany: 2015-10-19, 20:20   

Jak robiłam notatki,Dorota powiedziała: wszystko będzie na forum.
Nie wszystko :lol:
Dorotko, ten zeszyt to moje notatki od XI 2005r.

Dorota 

Wysłany: 2015-10-20, 15:06   

dobra!
nie zdążyłam jeszcze ogarnąć forum.
Wszystko będzie na stronie.
Jeszcze brakuje dwóch prezentacji-lekarze muszą delikatne zmiany wprowadzić, dr Karwackiego nam się nie skopiowała, ale już dziś ja dostałam, od dr Gos też będzie za dzień-dwa.
Buziaki

[ Dodano: 2015-10-20, 16:17 ]
Cytat:
Dorotko, ten zeszyt to moje notatki od XI 2005r.

no i mam problem, bo są i drudzy właściciele notesu. W środku bilety na ich nazwisko. Czarne, twarde okładki, z logo pkp.
To Twój czy ich?
:help:

whitecat 
Send me an Angel

Wysłany: 2015-10-20, 15:38   

Dołączam się do wielkich podziękowań dla prelegentów za przekazane cenne informacje, dla organizatorów za wielki wkład pracy w przygotowanie sympozjum oraz dla wszystkich którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu :)
Już czekam na następne sympozjum :wink2:

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2016-02-09, 21:04   

czy ktoś ma zdjęcia z Sympozjum? Bo już się pogubiłam czy były gdzieś umieszczane czy nie.

I mam bardzo ważne pytanie czy ktoś nagrywał pierwszy referat dr Trzcińskiej. Bardzo zależy mi zawodowo na tym co dr mówiła. Materiał obiecuję zostanie wykorzystany tylko w mojej pracy zawodowej :) . Od mamykajtka dostałam maila do dr Trzcińskiej i w końcu muszę napisać ale za dużo sie rzeczy dzieje i nie mam czasu by napisać logicznego maila

Christine 
Administrator

Wysłany: 2016-02-11, 13:35   

Nie ma nic nowego na stronach Alby. - Tak naprawdę, to sporo rzeczy tam nie ma, które były w starszej wersji. Ponadto, brak mi tam wielu rzeczy... ale ja już się stronami nie zajmuję. - Najgorsze jest to, że zniknęły też strony powiązane z linkami z forum, więc część porad na forum stała się nieaktualna...

Odpowiedz do tematu