Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Kogo polecicie?

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Ludzie » PORADNIE, SZPITALE, KLINIKI » Kogo polecicie?

Kogo polecicie?
Autor Wiadomość

Madziak
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-25, 20:45   Kogo polecicie?

Kochani bylismy rok temu u dr Karwackiego, wyslalam mu maila ale jak sie dowiedzialam z maila zwrotnego, przenosi sie wiec pewnie nas nie przyjmie. Kazal przyjechac za dwa lata lub jak pojawia sie nowe plamki - wlasnie sie pojawily. I teraz chcialam zapytac do kogo sie udac jak nie do niego? Jestesmy z Krakowa wiec Warszawa jest sensowniejsza niz Bydgoszcz. Czytalam ze chwaliscie prof Jozwiaka. A czy jakiegos genetyka z Warszawy jestescie w stanie polecic?

mama kajtka 

Wysłany: 2017-07-26, 11:34   

Co do poradni czekamy, z info od Doktorka ta działa do końca września, nie chce opuścić pacjentów może coś wymysli

Madziak
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-26, 14:04   

Niestety narazie mi nie odp, pewnie stalych pacjentow jakos ogarnie ale kazdego nie bedzie mogl. Dlatego szukam kogos innego godnego polecenia. Bo dr Karwacki naprawde jest super spec

paulatbg3 

Wysłany: 2017-07-28, 13:31   

Instytut zamyka tą poradnie? czy doktor dochodzi? My mamy na grudzień rezonans i wizytę mieć więc mnie zmartwiliście :( Teraz nie wiem czy czekać czy tu dalej beziemy pod opieką dr Karwackiego czy pozostaje Bydgoszcz ;(

Madziak
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-28, 15:52   

Doktor odchodzi i nie wiadomo jakie beda dalej losy poradni z tego co czytalam. Ale w mailu zwrotnym dostalam info ze pacjenci z zaplanowanymi badaniami do konca 2017 pozostaja na swoim miejscu

kkukisz 
KKULISZ

Wysłany: 2018-03-06, 12:36   

Witam,
moja córka właśnie skończyła 18 lat do tej pory badani robiliśmy w szpitalu na Kasprzaka w Warszawie.
Czy mogę prosić o polecenie jakiegoś specjalisty od osób dorosłych?
Dziękuj, pozdrawiam

mama kajtka 

Wysłany: 2018-03-06, 12:42   

Bydgoszcz poradnia fakomatoz

kkukisz 
KKULISZ

Wysłany: 2018-03-06, 12:56   

mama kajtka napisał/a:
Bydgoszcz poradnia fakomatoz

Dziękuje bardzo :)

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2018-03-06, 18:29   

Bydgoszcz- dr JAtczak- Gaca lub dr Wojtkiewicz na tę chwilę

Christine 
Administrator

Wysłany: 2018-03-09, 15:51   

Dla dorosłych, w Warszawie, polecam doktora Arkadiusza Wojtkiewicza, który na NFZ przyjmuje w przyszpitalnej przychodni na Banacha. Trochę długie terminy oczekiwania na pierwszą wizytę i na kolejne też raczej niezbyt krótkie, ale jak już poznacie się z doktorem, jest możliwość przyspieszania kolejnych terminów.
Doktor przyjmuje też prywatnie, ale nie korzystałam, więc nie wiem gdzie - można znaleźć info w necie.

Odpowiedz do tematu