Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Odbiór wyników badań genetycznych w IMID

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Ludzie » Rodzice » Odbiór wyników badań genetycznych w IMID

Odbiór wyników badań genetycznych w IMID
Autor Wiadomość

Andzia 

Wysłany: 2018-03-14, 06:10   Odbiór wyników badań genetycznych w IMID

Cześć wszystkim
Czy ktoś tu ze zgromadzonych odbierał już wyniki badań genetycznych w IMID. Po zawirowaniach okazał się, że wyniki mojego syna są już gotowe. Rozmawiałam z Panią Bilską i powiedziała mi, że bez wypełnienia kwestionariusza klinicznego nie może ich wydać. Umówiłyśmy się na tel, by go wypełnić i cóż.....znów cisza. Napisałam nawet emaila w tej sprawie, bo jeśli jest możliwośc to nawet mogę go wypełnić i odesłać emailem...i też cisza. Słyszałam, że jest jakieś problemy wydawaniem wyników, lojalki itp. Czy ktoś może mi przybliżyć temat?

mama kajtka 

Wysłany: 2018-03-14, 08:01   

Musisz zadzwonić do genetycznych i poprosić o przesłanie mailem, jeżeli nie wyrażą zgody musisz dzwonić do rzecznika praw pacjenta , niestety wymagają deklaracji, że bedziecie pacjentami dr Bliskiej, jeżeli nie wyrażasz zgody, problem z odebraniem wyników będzie. Nr telefonu 22 32 77 176 i żądaj przeslania mailem

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2018-03-14, 21:15   

wyniki badań sa własnością pacjenta nie poradni. Nikt nie ma prawa do zmuszania do podpisywania lojalek

Andzia 

Wysłany: 2018-03-22, 21:31   

Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

Badania odebrane. Musiałam wypełnić tylko kwestionariusz kliniczny i gotowe. O lojalce nie wspomniano. Może już nie praktykują?

asiunia_g 

Wysłany: 2018-03-27, 21:44   

Dr Karwacki napisał na swojej fejsbookowej stron i chyba powiedział na sympozjum, że wszystkie wyniki s własnością Ppacjenta.
Każde laboratorium / szpital ma obowiązek nam je wydać!

Paulo Coelho

mama kajtka 

Wysłany: 2018-03-28, 09:10   

Tak Asia tylko IMiD się do tego jakoś nie stosuje, ja zobaczę co będzie 3 ,bo będę w Warszawie

Sandy1 

Wysłany: 2018-03-28, 11:51   

Ja dostałam z Instytutu bez problemu dokumentację plus płyta z rezonansu. Wniosek złożyłam internetowo

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2018-03-28, 16:10   

Teraz już wydaja bo sie zrobiło głosno że IMiD robi problem z wydawaniem wyników. Jezeli jednak będzie nadal problem przy Pani z rejestracji zadzwoń do Rzecznika Praw PAcjenta (pamietaj że Pani w rejestracji dostała takie wytyczne od kogoś z góry że żeby otrzymac wyniki trzeba cos podpisac, cos zadeklarować, a to jest niezgodne z prawem)

Odpowiedz do tematu