Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Prawa i obowiązki Moderatora

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Sprawy Techniczne i Administracja Forum » Moderatorzy » Prawa i obowiązki Moderatora

Przesunięty przez: Christine
2007-06-25, 21:30
Prawa i obowiązki Moderatora
Autor Wiadomość

Dorota 

Wysłany: 2007-06-26, 21:16   

ok. Zielona mi kiedys też dawała korki, zapisane gdzies mam,wiec teraz mam troche czsu i się podszkolę :)

joannaDK 

Wysłany: 2007-06-28, 14:02   

Może bym sie zgodziła być a raczej odważyła być Moderatorem ale sami wiecie jak pisze posty ze czami nie potrawie sie wysłowić a jeszcze bym musiała nauczyć sie tego wszystkiego a jestem czasami ciężko kapującą a raczej otumaniona bo dziennie biorę lamotrix 450 mg i sabril 1000 mg zwiększyła mi dawkę lekarz bo sie pogorszyło i jeszcze te leki przeciw bólowe ) Bałabym sie aby czegoś nie zepsuć nie skasować itp

Dorota 

Wysłany: 2007-06-28, 14:15   

Joanno, myśle, ze Twoje obawy są mnie wiecej takie, jak moje. Ja tez się boję, ze cos zepsuję. Malo tego, kiedys wymiksowałam z forum cały dział ! ;/ nikt mnie za to nie pobił, a Madziulka wszystko poprawiła. myslę, ze probowac mozesz i ...powinnaś. Uda się!

asiunia_g 

Wysłany: 2007-06-28, 19:05   

A ja mam pytanie co oznacza funkcja "Przyklejanie"?

Paulo Coelho

Christine 
Administrator

Wysłany: 2007-06-29, 09:44   

Funkcji przyklejania używa się dla bardzo ważnych tematów, jeśli chce się, aby te tematy pozostawały zawsze na górze strony, w okienku nad tematami bieżącymi.

joannaDK 

Wysłany: 2007-06-29, 12:52   

Dorota korci mnie aby być Moderatorem nauczyć sie zapisać sie bo nie pracuje i mam czas no chyba ze dzień spędzam na badaniach i lekarzach lub tak jak wiosna i latem spędzam na działce sami z Krzysiem lub plus znajomi ale mam obawy ale jeśli już to bym wzięła to co zostało a raczej to co osoby zrezygnowali lub nie maja czasu

[ Dodano: 2007-07-02, 00:31 ]
Chyba sie zgodzę jeśli pozwolicie abym była moderatorem mi tylko musiałabym sie nauczyć co i jak robić oraz prosiłabym o cierpliwość i proszę o wyrozumiałość. jeśli sie nie zgodzicie : zrozumie i zaakceptuje :) :wink:

bezik1985 

Wysłany: 2007-07-05, 14:55   

Akceptuję prawa i obowiązki. proszę jednak o danie mi trochę czasu na nadrobienie zaległości.;P

Alda 
Odeszła na zawsze [*]

Wysłany: 2007-07-06, 09:04   

Akceptuję także :)

GosiaD 
GosiaD&Bart

Wysłany: 2007-07-06, 12:32   

Hej , akceptuje prawa i obowiązki. Obczytam się i wezmę się do pracy.
Tylko jedna kwestia chodzi mi po głowie - są pewne tematy które uważam nawet po 3 miesiącach powinny zostać dłużej na forum. Mam na myśli większość tego co zawarte jest w Poradnie, szpitale, kliniki.

Christine 
Administrator

Wysłany: 2007-07-06, 20:55   

Masz rację Gosiu. Dlatego z ważnych tematów należy przenosić do Archiwum lub usuwać, tylko małoznaczące teksty i niepotrzebne komentarze. Są działy i tematy, które wymagają tylko tzw. poprawek kosmetycznych - żeby było czysto, czytelnie i bez bałaganu :) Ważne tematy są wciąż aktualne, więc te można pozostawić - liczę na mądrą ocenę i właściwą decyzję Moderatorów

myszka8551 

Wysłany: 2007-07-09, 18:42   

ja tez akceptuje regulamin

julka 

Wysłany: 2012-07-13, 21:08   

może trzeba dopuścić trochę świeżej krwi? co?
ostatnio jest dużo postów do przenoszenia np w temacie o plamkach? i może jakoś by podpisać kto jest adminem modem itd. z tego co widzę albo są nie aktywni albo utracili prawa

Christine 
Administrator

Wysłany: 2012-07-15, 23:46   

Julko, temat podjęłaś dwa dni temu i jakoś nie widzę chętnych do podjęcia się obowiązków Moderatora :|
Wiem, że masz dużo obowiązków rodzinnych i masę pracy przy dzieciach i w swoim gospodarstwie... ale może Ty zechcesz zostać Moderatorem?

Zwracam się też do obecnych Moderatorów - czy nadal deklarujecie się pomoc na tych samych zasadach? - a może ktoś chce coś zmienić lub zrezygnować?

Kto jest Adminem, a kto Moderatorem - to widać, a tu jest to dokładnie podane: http://recklinghausena.onsi.pl/staff.php

Kogo masz na myśli, pisząc, że "utracili prawa" (prawa do czego?)? - Kto jest nieaktywny i po czym to wnioskujesz? - Nie masz dostępu do logów, a tylko po nich Administratorzy mogą ocenić aktywność.

julka 

Wysłany: 2012-07-16, 05:44   

ja nie wiem czy mam możliwości techniczne i często mam problemy z zasięgiem ale na necie siedzę dużo i jak bym dała rade i by mi wychodziło mogę spróbować, tylko czy pisząc z bykami mogę? może też są inni co chcą to robić jest andjak -też uwidacznia tych co łamią regulamin ,joannaDK, też ją korci moderowanie tylko nie wiem czy to aktualne

myślę że Jagusia też by mogła trochę pomóc- prowadziła kiedyś radio internetowe więc jakby chciała?.........

nie wiem jak inni modzi tu są aktywni może też oni się wypowiedzą

mi teraz przyszedł taki pomysł że może trzeba założyć tylko temat na pomoc moderatorom i wklejać tam zalinkowane wiadomości z prośbą o interwencję. ? zależy mi na tym forum ale robi się tu wielki oftop w tematach nie można nic znaleźć itd. wiem że tu inaczej się też patrzy jeżeli chodzi o pisanie z bykami zwykłych użytkowników -przymyka się na to oko i nie poprawia -i ok każdy i tak wie o co chodzi i rozumie.

kiedyś był temat o nowych pomysłach i ja chciałam zawsze rozkładać na wiele tematów i podtematów - inni uważali to za śmiecenie ja uważam to za może nie czyszczenie ale było by bardziej przejrzyście -np trzeba uporządkować w wątku malinowej wiosny. wątku o plamkach i wielu innych w jednym powitalnym jest 2 osoby i temat w ogóle inny niz przywitanie

myślę że też trzeba trochę podrasować regulamin bo zapytam się kiedy ostatnio były usuwane osoby nie aktywnych 3 miesiące? o co tu chodzi np ja nie napiszę 3 mies i trzeba taką osobę wyrzucić? czy chodzi tu o takie co się zalogują i nie wracają?

Christine napisał/a:
Kogo masz na myśli, pisząc, że "utracili prawa" (prawa do czego?)? - Kto jest nieaktywny i po czym to wnioskujesz? - Nie masz dostępu do logów, a tylko po nich Administratorzy mogą ocenić aktywność.

teraz wiem juz kto jest kto a używając wyrażenia utracili prawa może za mocno powiedziałam ale osoby które są moderatami piszą w wątku do przeniesienia i nie przenoszą tego -to myślałam że nie mogą tego zrobić.
bo rozumiem nie każdy ma czas i t d każdy ma rodzinę obowiązki i inne takie ale jak się piszę w temacie to chyba go nie można nie zauważyć... nie wiem może i się czepiam , może jestem upierdliwa ale często tu jestem.
bardzo często daje namiary na te forum innym osobom i jak tu wchodzą wiele osób pisze mi że tu jest wielki burd.... i że nie wie gdzie czego szukać- jedyne co chwalą to dział z klinikami

andjak 
andjak

Wysłany: 2012-07-16, 10:41   

julka masz rację ostatnio zrobił się straszny bałagan i z postami i z osobami które odwiedzają forum..
kiedyś pisałam w tej sprawie na piva ,że trzeba by zrobić porządek w tym wszystkim..

ja niestety w chwili obecnej nie mam stałego dostepu do neta , dopiero od września..
nie mówie nie, mogę podjąć się takiemu wyzwaniu ale na to potrzebna jest zgoda paru osób ..

Odpowiedz do tematu