Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Wiadomości na PW - przeczytajcie koniecznie!! - wszyscy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Sprawy Techniczne i Administracja Forum » Administracja » Wiadomości na PW - przeczytajcie koniecznie!! - wszyscy

Wiadomości na PW - przeczytajcie koniecznie!! - wszyscy
Autor Wiadomość

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-03-03, 13:26   Wiadomości na PW - przeczytajcie koniecznie!! - wszyscy

Mam prośbę do wszystkich forumowiczów - Czytajcie wiadomości, które dostajecie na PW!!
Niestety, są osoby, które logują się na forum, ale wiadomości nie czytają i potem jest zdziwienie, że o czymś nie wiedzą, albo pretensja, że nie dostały wiadomości.

Kliknijcie w link na górze forum - nawet, jeśli jest napisane "Nie masz wiadomości" i sprawdźcie, czy nie przeoczyliście czegoś. - Czasem tak bywa, że po zalogowaniu nie sprawdzicie wiadomości i przy powtórnym zalogowaniu może być już nie widać, że jest nowa wiadomość (nie powinno tak być, ale się zdarza).

Piszę o tym, bo są takie osoby na forum, do których napisałam jakiś czas temu - osoby logowały się na forum, ale wiadomości wciąż nie odczytały.

Ponadto, proszę opróżnić skrzynki z przeczytanych i mało istotnych wiadomości - to zmniejszy ilość miejsca zajmowanego na serwerze onsi.pl.

Pozdrowionka :)

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-04-28, 11:40   

Ponawiam prośbę do wszystkich użytkowników forum...

Czytajcie prywatne wiadomości!

Nawet, jeśli jest napisane - "Nie masz wiadomości" , zajrzyjcie tam, bo ja mam w wiadomościach oczekujących na odebranie ("Do wysłania") tekst wysłany do jedego z użytkowników forum - W STYCZNIU!, a osoba ta logowała się na forum nawet w kwietniu i nie zajrzała do PW...

Jeśli mogę prosić o coś jeszcze... - usuńcie stare, niepotrzebne już wiadomości, bo zajmują sporo miejsca.

Pozdrawiam :)

Christine 
Administrator

Wysłany: 2010-02-16, 11:55   

Ponawiam powyższe prośby, bo widzę, że niektórzy wchodzą na forum tylko po to, aby coś napisać i czekać na odpowiedź, którą można znaleźć na forum.
Rozumiem, że możecie nie mieć czasu - ja też mam go niewiele, ale zauważcie, że są tematy, działy forum, które musicie przeczytać, żeby nie padały wciąż pytania o namiary na lekarzy (wszystko co najważniejsze, jest TUTAJ ), żeby nie zadawać wciąż tych samych pytań o to, co pomaga, a co szkodzi (na ten temat było już wiele na forum i wciąż zakładacie nowe tematy) - no i nie czytacie prywatnych wiadomości... od dawna proszę o sprawdzanie PW, a jak widać, wiele osób tego nie robi.

Przeczytajcie dwa powyższe posty i postępujcie zgodnie z tym, co pisałam.

Na koniec wielka prośba... Obecnie jest na forum coraz więcej aktywnych osób i objętość forum zaczyna się szybko i mocno rozrastać... - Usuwajcie stare, niepotrzebne prywatne wiadomości, bo zajmują one sporo miejsca na serwerze i jeśli przekroczycie limit, to nowych wiadomości już nie dostaniecie.
Wciąż jesteśmy na płatnym serwerze - grzecznościowo - użytkując go za darmo, więc jesteśmy zobowiązani do tego, aby utrzymywać porządek i - staramy się nie dodawać niepotrzebnych załączników (trochę ich się namnożyło ostatnio...) - zamiast dodawania załącznika, można dodać link do obrazka w necie - efekt ten sam, a nie zapycha się miejsca na serwerze.

Pozdrawiam i proszę o zastosowanie się do powyższych słów.

Christine 
Administrator

Wysłany: 2014-02-06, 08:51   

No, to teraz nie musimy się bać, że zajmujemy za dużo miejsca na serwerze, ale i tak musicie sprawdzać swoje PW i usuwać stare i niepotrzebne, bo na każdym forum jest ograniczona liczba otrzymywanych wiadomości. - Po tej liczbie nie dostaniecie już żadnej nowej PW.

jean 

Wysłany: 2014-02-06, 20:33   

a jaka liczba otrzymanych wiadomosci jest na waszym serwerze

http://www.przeszczeptwarzy.pl/

Christine 
Administrator

Wysłany: 2014-02-06, 22:01   

Mnie chodzi o liczbę ustawioną na forum (a nie na serwerze). - Każdy użytkownik powinien widzieć na swojej skrzynce, ile procentowo zajmują jego wiadomości. - Jeśli nie będzie zwracać na to uwagi, to może zablokować sobie możliwość otrzymywania, a także wysyłania wiadomości.

Odpowiedz do tematu