Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Dowcipy od pekape :)

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Hydepark » Humor » Dowcipy od pekape :)

Dowcipy od pekape :)
Autor Wiadomość

pekape 

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 2013-12-07, 22:02   

Tekst moderowany z powodu naruszenia granic dobrego smaku.

Balbina 
Balbina

Wysłany: 2013-12-08, 16:14   

Żałosne i naprawę wcale nie śmieszy. pekape, jerteś dorosłym wyksztalconym mężczyzną, a zachowujesz się jak...prostak i do tego masz jakieś rasistowskie poglądy. Sory ale jak dla mnie to żenujące i zero inteligencji.

pekape 

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 2013-12-09, 22:56   

Ja Ci tego nie kazałem czytać i nie obchodzi mnie czy Ci się to podoba czy nie... Są zwolennicy i są przeciwnicy takich kawałów ale owszem komentować każdy może...

Co robią cygany w salonie Subaru|?

Rozkręcają Imprezę :)

[ Dodano: 2013-12-09, 23:09 ]
Podkreślam po raz kolejny nie uprawiam LIZODUPSTWA STOSOWANEGO!!! Nie jestem po to by się komuś tu przypodobać, nie jestem tu po to żeby pisać pod czyjeś dyktando!!! JEstem tu po to żeby pisać to co ja uważam za słuszne i żeby zarobić parę groszy. I nie będę przyklaskiwał świętojebliwości którą próbuje sie na tym forum wymusić.

Balbina 
Balbina

Wysłany: 2013-12-10, 00:09   

Przejrzałam temat i jakoś nie zauważyłam żeby ktoś z forum gustował w twoich dowcipach, wręcz przeciwnie. Jeżeli wchodzisz na forum to tylko żeby zrobić na złosć. Forum nie jest do zarbiania! Ale to już sprawa moderatorów. Nikt ci nie każe lizać dupy...ale może prowadż bloga albo na innym forum znajdż sobie takich ,,PAJACÓW,, których to bawi. Własciwie to nie wiem po co wchodzisz na te forum, bo jeszcze nídy nie napisałeś nic sensownego tylko zwyczajnie wszystkich w******sz.

Zielona 

Wysłany: 2013-12-10, 08:58   

W jaki sposób wchodząc na forum zarabiasz?

pekape 

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 2013-12-10, 11:03   

W bardzo prosty.... Zawsze znajdzie się ktoś kto coś kupi, albo weźmie udział w jakimś projekcie z którego mam kase, albo strzeli sie jakimś wnioskiem PFRON/MOPS itp...

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-12-10, 14:31   

Widzę, że znowu szum wywołany przez "antylizodupa" - no cóż, sam się przypisałeś do tej kategorii. - Nikt nie tworzył na forum podziałów, nie zostały utworzone kategorie użytkowników (chociaż jest taka możliwość), ale pekape lubi szufladkować, a przede wszystkim, wytykać wszystkim błędy, niedoskonałości, nie zauważając własnych... albo przeciwnie, ma za dużo niedoskonałości i próbuje je maskować...

Pekape, do tej pory przymykałam oko na to, co robisz na forum, ale jeśli zagłębisz się w regulamin, to zauważysz, że łamiesz niektóre punkty, a inne naginasz. - Na naszym forum nie zgadzamy się na otwarte okazywanie sobie niechęci (pkt. 7), na reklamy (pkt. 13), naginasz także pkt. 14, reklamujesz swoje sprzęty, chcąc je sprzedać, a także chcesz sprzedawać swoje usługi, jednocześnie uważając, że nasze forum jest złe. - Napisałeś Balbinie, że nie kazałeś jej czytać swoich wypowiedzi. - Wyobraź sobie, że nikt nie każe również Tobie korzystać z tego forum.

Widzę, że regulamin musi zostać napisany jaśniej i bardziej szczegółowo, bo chętnie korzystasz z tego, co niby nie można, ale nie jest zabronione.

Otrzymujesz ostrzeżenie za reklamowanie, umieszczanie treści rasistowskich i jawne okazywanie niechęci użytkownikom forum - posty z tym związane będą moderowane lub usunięte.

W regulaminie jest jasno napisane: 7. Naganne są na Forum kłótnie i oficjalne okazywanie sobie niechęci – grożą czasowym lub stałym banem. – Prywatne sprawy załatwiamy poza forum!

Balbina 
Balbina

Wysłany: 2013-12-10, 15:02   

Może i mnie też ponioslo . pekape, skąd wiesz że na forum nie ma nikogo narodowości romskiej, żydowskiej czy islamskiej. I najzwyczajniej jest im przykro. Co ty wiesz o romach? Nie każdy z nich to brudas i zlodziej

pekape 

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 2013-12-12, 01:26   

A to ciekawe... powiedz gdzie tu masz reklame? ze oferuje kom us sprzet ktorego nie uzywam?A wy zamiast wziasc sie za robote to jeczycie o skladki i 1%. To juz nie jest reklama? Do zydow nic nie mam Tekst moderowany z powodu naruszenia granic dobrego smaku oraz puntu 14 regulaminu forum

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-12-12, 13:10   

A ja proponuję, żebyś poczytał na czym polega działalność stowarzyszeń i nie mylił z działalnością fundacji.
Co do próśb o 1% - poczytaj sobie jeszcze raz regulamin, a zobaczysz, jakie linki można umieszczać na forum i jaka forma "reklamy" jest dopuszczalna. - Nie czytałeś regulaminu, czy go nie rozumiesz?

Umieszczanie oferty sprzedaży sprzętu elektronicznego wraz z jego specyfikacją, można uznać za formę reklamy. - No cóż... - Ty naginałeś regulamin, a ja postarałam się się, aby był nieco jaśniejszy. - Do tej pory nikt nie wykazywał braku zrozumienia regulaminu, jeśli go przeczytał. - Ty wręcz przeciwnie - rozumiesz go i wykorzystujesz w formie "co nie jest zabronione, jest dozwolone" - jednak nie musimy zgadzać się na to.

Jeśli nie masz nic do Żydów, to przeczysz sam sobie - brak wielkiej litery i wcześniejsze pseudodowcipy o Żydach wskazują na co innego.

Dorota 

Wysłany: 2013-12-12, 16:31   

pekape napisał/a:
JEstem tu po to żeby pisać to co ja uważam za słuszne i żeby zarobić parę groszy.

NIE. To nie jest miejsce do zarabiania pieniędzy i pisania , co się chce. Zasady obowiązujące tu nie muszą się każdemu podobać. Tobie też nie. Nam nie muszą się podobać Twoje wypowiedzi i nie musimy się na nie zgadzać. I nazywaj sobie to, jak chcesz i gdzie chcesz, ale nie tu.Możesz dać w temacie ogłoszenie w mediach i wyrazić swój stosunek do naszego forum. Nie jesteś tu po to, by pisać, co chcesz i zarabiać. Każdy, kto chce uczestniczyć w naszych wirtualnych spotkaniach forumowych nie przekracza granic dobrych dobrego smaku i kultury osobistej. Od Ciebie też tego oczekujemy.
Nikt nie zabrania Tobie swobodnych wypowiedzi i zarabiania pieniędzy, ale jeżeli chcesz robić to w takiej formie, jak dotychczas, to musisz znależć sobie inne miejsce. Jestes wolnym człowiekiem i możesz robić co chcesz, a my też jesteśmy wolnymi ludzmi i nie musimy się na Twoje zachowania godzić.
Są pewne zasady, niepisane,ale dotyczące współżycia społecznego, których należy przestrzegać. W moim odczuciu limit cierpliwości i tolerancji uczestników forum wyczerpałeś.

Stanowczo protestuję przeciwko używania forum jako miejsca swobodnych w Twoim mniemaniu, a ordynarnych i obrażliwych w moim odczuciu wypowiedzi i jako platformy do zarabiania pieniędzy. Wszędzie, czy Tobie się to podoba czy nie, panują jakieś zasady. Tu, jeżeli chcesz być uczestnikiem panują takie właśnie. Musisz się do nich dostosować.
Przyjmij do wiadomości, jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć, że tak-zgadzamy się na reklamowanie 1%, a nie zgadzamy się na twoje robienie interesów. To nie jest miejsce na Twoją darmową reklamę. Wyobraż sobie, ze wiele osób coś robi, coś posiada i może też miałyby tu się ogłaszać? Możesz to sobie nazywać, jak chcesz, ale proponuję założyć sobie własne forum, tam sie reklamować i pisać swoje ordynarne teksty czy też wątpliwe dowcipy.
Zwracam się do administratorów i moderatorów o stały zakaz dla Pekape, w przypadku jeszcze kolejnej reklamy swojego produktu lub sprzętu oraz w przypadku jeszcze jednego obrażliwego słowa czy też treści.

[ Dodano: 2013-12-12, 16:33 ]
ps. czy ten tekst o Cygance, Żydach, Hitlerze można usunąć?

[ Dodano: 2013-12-12, 16:34 ]
to jest poniżej granic dobrego smaku.
DK

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2013-12-12, 18:49   

nigdy nie wchodziłam w watek dowcipy od pekape i dzis zdobyłam się na odwage to zrobic. Żałuje tej "wizyty", czuje się urażona nie tylko słownictwem ale i poziomem wypowiedzi.

whitecat 
Send me an Angel

Wysłany: 2013-12-12, 19:18   

Jestem przekonana że większość z nas może czuć się urażona tego typu wypowiedziami, "żartami" o poziomie już nie wspominając.....

julka 

Wysłany: 2013-12-12, 20:37   

to moze juz czas uunąc ten watek?

Balbina 
Balbina

Wysłany: 2013-12-12, 22:05   

Czy my jesteśmy nienormalni czy on jest taki okropny... a takie słownictwo wciska mi się na język .... stwierdziłam jednak ze nie będę się zniżała do jego poziomu. pekape, skąd w tobie tyle nienawiści i złośliwości. Pisałam juz wyżej znajdź sobie jakieś inne chore, zboczone forum i pisz sobie co tylko chcesz , bo tutaj nie ma na to miejsca i nikt ci na to nie pozwoli...a najlepiej będzie jak osuną ten temat :!:

Odpowiedz do tematu