Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - pomysły na 1%

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Stowarzyszenie Alba Julia » 1% » pomysły na 1%

Przesunięty przez: Christine
2012-05-14, 23:21
pomysły na 1%
Autor Wiadomość

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2012-03-21, 16:16   

powinniśmy sobie takie koszulki (z napisem Nieprawdopodobnie Fantastyczna osoba) zrobić żeby wszyscy się dowiedzieli z kim mają do czynienia

whitecat 
Send me an Angel

Wysłany: 2012-03-21, 21:39   

Genialnie :brawo: dodatkowo musielibyśmy opatentować te koszulki - w końcu nikt wcześniej nie wpadł na taki pomysł by tak pięknie nas określać :wink:

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2012-03-21, 21:42   

tylko jest jeden problem nawet jeżeli pomysł by sie spodobał większej liczbie osób... kasiorka właściwie jej brak

whitecat 
Send me an Angel

Wysłany: 2012-03-22, 09:26   

Aga, coś mi przyszło do głowy ( tak już na serio ) a może z takimi koszulkami mogłoby spróbować stowarzyszenie? Może gdyby stowarzyszenie miało jakichś dobrych sponsorów - choć pewnie o nich trudno ale zawsze można próbować.... :)

Oczywiście potrzebna byłaby dyskusja, sprawdzenie, informowanie innych ale gdyby się udało - to po pierwsze byłby wielki sukces, po drugie informacja dla osób zdrowych czym jest nf a po trzecie można by "napędzić" takimi koszulkami więcej sponsorów dla stowarzyszenia.

Nie jest to mój pomysł, tylko odwiedzając pewną stronę fundacji nf, dało mi to trochę do myślenia i teraz można starać się przenieść taki pomysł do nas.
Podaję link do fundacji w Stanach: http://www.justaskfoundation.org/
Pewnie większość z nas kojarzy kto to jest Reggie Bibbs.....byl film na o nim na TLC lub Discovery, nie pamiętam dokładnie kiedy.

Co o tym myślicie? Ja jestem tu nowa więc nie wiem komu zaproponować to i przede wszystkim w jakim temacie przedstawić ten wątek... :?:

julka 

Wysłany: 2012-03-22, 11:43   

a pamiętacie jak skończyło się z bransoletkami? ile osób je miało?

[ Dodano: 2012-03-22, 11:43 ]
ale pomysł :spoko:

Christine 
Administrator

Wysłany: 2012-03-22, 12:15   

whitecat napisał/a:
Co o tym myślicie? Ja jestem tu nowa więc nie wiem komu zaproponować to i przede wszystkim w jakim temacie przedstawić ten wątek... :?:

Nie mogę odpowiadać w imieniu całego zarządu stowarzyszenia, ale jako jeden z członków tego zarządu mogę powiedzieć, że o sponsorów jest trudno w ogóle, nawet na cele zapisane w statucie. Sporą część (jeśli nie największą) wpływów mamy z 1% od podatku, a sponsorów nie posiadamy - chociaż na stronce widnieją ci, którzy przed laty nimi byli.

Pomysł jest fajny, ale nie wiem czy przejdzie. Poza tym, nie wiem czy każdy chciałby nosić taką koszulkę i co miałoby być na niej napisane.
Sprawa do dyskusji, jak najbardziej.

andjak 
andjak

Wysłany: 2012-03-22, 12:53   

ale można by jakoś pomysleć, żeby osoby które są zainteresowane taką koszulką i chciałyby ją mieć - wpłacały kase na konto - fundacji, a jedna osoba zamówiła je, a potem wysłać do danej osoby.
a na koszulce powinien być napewno skrót NF ..

julka 

Wysłany: 2012-03-22, 13:39   

na allegro można sobie zamówić takie koszulki a wzór sobie wybierasz sam

kwestia projektu i matriaLów kiedyś zamawiałam 20 koszulek koszt 11zł. poszperam w nocy i zobacze jak to kosztowo wynosi teraz

andjak 
andjak

Wysłany: 2012-03-22, 13:50   

wiem, Julka ale koszt by się zmniejszył gdyby było to większe zamówienie.
wiadomo że jeszcze wykonanie jest ważne - nie do jednego prania!

asiunia_g 

Wysłany: 2012-03-22, 14:31   

Mi pomysł sie podoba.
Julka, jakie bransoletki? Niepamietam.

Taka koszulka napewno powinna mieć logo stowarzyszenia i jakieś haslo, typu Ludzie z numerem 1 . Niewiem, czy powinien być skrót NF, nie każdy chce sie uzewnetrzniac z chorobą. A koszulka z napisem podobnym co napisalam, moglaby promowac nasze stow dając do zrozumienia warto Im pomóc.
Oczywiście najważniejsze by znaleźć kase na ten cel

Paulo Coelho

Magda 

Wysłany: 2012-03-23, 13:39   

Mnie też intrygują te bronsoletki, o co z nimi chodziło i kiedy ?

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2012-03-23, 17:22   

killa lat temu był pomysł z bronsoletkami alla live strong ale padł

julka 

Wysłany: 2012-03-23, 17:26   

nie moge tego znaleźc tych postów wczoraj nie szukałam nie miałam czaju, ale postaram się nadrobić czas. mam trochę inny pomysł ale musze coś najpierw sprawdzić ale to trochę zajmie czasu.

whitecat 
Send me an Angel

Wysłany: 2012-03-23, 22:08   

Wracając do tych koszulek - zdaję sobie sprawę że kwestia sponsorów to ciężka sprawa, a po drugie Polska to nie Stany :( gdzie takie sprawy jakoś łatwiej im idą.
Jednak gdyby był choć jeden "duży" ale to bardzo duży sponsor, typu jakiś operator bądź bank (bez nazw - by nie tworzyć kryptoreklamy :) ), a więc taki gigant mógłby mieć swoje logo na takiej koszulce - dla niego to dodatkowa reklama a i zainwestowanie w takie koszulki to "pikuś". Oczywiście na koszulkach jest także nasze hasło. Koszulki idą do stowarzyszenia i mogą być nabywane przez członków a także każdą chętna osobę. Poza tym przy jakichś większych wydarzeniach w różnych miastach - zawsze było by kilka osób z tymi koszulkami - szerzenie informacji o nf i zdobycie pieniędzy dla stowarzyszenia - podobnie jak w przypadku wspomnianej wcześniej przeze mnie fundacji http://www.justaskfoundation.org/

W pewnym sensie w naszych realiach są to trochę marzenia ściętej głowy ale czemu nie spróbować....? :|

asiunia_g 

Wysłany: 2012-04-03, 13:58   

nie pamiętam kiedy rozmawialiśmy na temat szukamia sponsorów.
A tak sobie pomyślałam, że przecież większość z Nas gdzies pracuje, może by tak zgłosić do swoich zakładów pracy z prośbą o wsparcie Naszego Stowarzyszenia, nie musimy mówić, że to My jesteśmy chorzy.
Co o Tym myślicie?

Paulo Coelho

Odpowiedz do tematu