Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - pomysły na 1%

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Stowarzyszenie Alba Julia » 1% » pomysły na 1%

Przesunięty przez: Christine
2012-05-14, 22:21
pomysły na 1%
Autor Wiadomość

sylwia 

Wysłany: 2012-05-14, 14:41   

ha ha ha jak to córka mówi na obiad węglik spiekany

asiunia_g 

Wysłany: 2012-05-14, 14:44   

a może ogłosimy taki forumowy konkurs na szate graficzną kalendarzyka :]

ps. Jak to jest wg. Prawa, czy jako Stowarzyszenie możemy wybrać dowolną firme, czy niedaj musimy ogłaszać przetarg?

Paulo Coelho

Ewelina 
kochająca życie :-)

Wysłany: 2012-05-14, 18:08   

Hej widzę że jestem może trochę potrzebna więc się zgłaszam mogę zrobić grafikę tylko czy ma to być grafika do kalendarzyka czy ulotki, i mogę na początek wziąć 500 kalendarzyków do rozdania na 2013 ;) pozdrowienia z Gdyni

ps. Ja też wypełniam znajomym pity wiec też mogę wpisywać ten numer KRS

Christine 
Administrator

Wysłany: 2012-05-14, 20:18   

Oczywiście, że podejmę się rozprowadzenia kalendarzyków - sama chodzę do lekarza, a także z córką, Paweł pracuje w przychodni, a ja znam bardzo dobrze kierowniczkę tej przychodni, niedługo pewnie pójdę na wizytę do dyrektora ZOZ-Bemowo, znam dobrze kierownika i pielęgniarkę naczelną swojej przychodni, na Targówku, więc żaden problem, żeby rozprowadzić kalendarzyki wśród lekarzy i pacjentów.

Jeśli chodzi o projekt kalendarzyka, to mogę się tym zająć w wakacje. Ostatnio robiłam plakat dla uczelni KUL, na wydział prawa, w Lublinie i bardzo się wszystkim podobał - wisiał w uczelni i w sądach :)
Niech ktoś jeszcze zajmie się tym, a potem wybierzemy najładniejszy projekt lub zamówi się 2 lub 3 wzory :)

Oczywiście czekam na decyzję - co z projektem nowego logo? - bo to stare nic nie mówi o nas, ani o stowarzyszeniu, no i nawet może wprowadzać w błąd.

julka 

Wysłany: 2012-05-14, 20:52   

na nowe logo czekam . prawdopodobnie nf-owa graficzka jest niedostępna ale logo jest.

Dorota 

Wysłany: 2012-05-14, 20:56   

oj, logo jest,zaakceptowane przez Zarząd, mamjednak problem z uzgodnieniem z logotwórczynią szczegółów, ech.....obiecuję ze zrobię !

[ Dodano: 2012-05-14, 22:02 ]
julka napisał/a:
i jeszcze jedn mam pytanie do prawników, jeżeli będziemy zbierać za rok 2012 to kiedy będzie ogólne rozliczenie i kiedy kaska wpłynie na konto stowarzyszenia ?

Julko, jesteś fantastyczna :-) wulkan energii!
Zbieraliśmy za rok 2009 - zebraliśmy ok 30000pln, za 2010 rok nic nie zbieralismy, ponieważ stracilismy 1%, pożniej odzyskaliśmy 1% i teraz, w rozliczeniach do 30.04.2012 zbieraliśmy za 2011 rok. Też mam nadzieje, ze się nazbiera! Info o ilości powinno byc latem.

Christine 
Administrator

Wysłany: 2012-05-14, 22:08   

julka napisał/a:
prawdopodobnie nf-owa graficzka jest niedostępna ale logo jest

Wiem Julko, że logo jest, nawet mam jego obraz, ale nie mogę go wykorzystać, dopóki nie będzie wszystko sformalizowane z autorką.

Jeśli chodzi o 1%, to na to, aż wszystko wpłynie, pewnie trzeba poczekać przynajmniej do końca lipca, albo nawet dłużej. Niektórzy wysłali PIT pod koniec kwietnia, a US ma 3 miesiące na rozliczenia. Niektóre rozliczenia wymagają korekty, więc to może się jeszcze bardziej przedłużyć...

julka 

Wysłany: 2012-05-15, 08:26   

Christine, ja o tym wiem a zapytałam tylko dla tego że wcześniej było napisane że 20 tys wystarczy kalendarzyków
ale ja twierdze że nie starczy prężnie działające mamy co mają 1 dla swoich dzieci w różnych fndacjach pod subkontami zamawiają 10 tys 15 tys- to dlaa jednego dziecka

nasze stowarzyszenie ma różnych członków tz źle napisała, .y jest nas dużo z forum też pewnwie się znajdą osoby co by je rozdały . i mówię że jakbyśmy ruszyli z rozdawaniem kalendarzyków i rozklejaniem plakatów w okolicach grudzień styczeń to ludzie wtedy się rzucaja dosłownie na mał kalendarzyki i schodzą one szybciutko, ja sama powiedziałam koleżance że rozdam 200 -300 i nie byłam pewna tego czy dam rade ale wystarczyło jedno wyjście i już ich nie miałam, dosyłała mi po troszku i tak rozdałam kilka tys. a ja powiem szczerze prawie z domu nie wychodze, nie mam pracy nie chodze do szkoły , jedyne moje wyjścia to szpitale i lekarze,

mówie rozdać to nie problem ale też trzeba wiedzieć gdzie zostawić................. nie zostawiałam w sklepach tam........... .no........ powiem tak biednych osiedlowych tylko już w lepszych jakiś salonach, sklepach firmowych - sprzedawcy chętnie biorą bo dają ,,gratis,, do zakupów

więc też moje 2 pytanie -może się żądze i to powinno być zaproponowane przez członków stowarzyszenia, ale chcę żeby w tym temacie pisali wszyscy co będą rozdawać i zaoferowali się z liczbą będziemy mogli tak orientacyjnie wiedzieć ile ich potrzebujemy

wiec prosze piszcie
sylwia, Christine, asiunia_g, Dorota, i inni piszcie ile byście były w stanie roznieść rozdać- może sie okazać że 20 tys łącznie to za mało

i jeszcze jedno i najważniejsze ten kalendarzyk co wklejałam jest juz z istrukcją jak i gdzie wpisywać krs i myślę ze my tez powinniśmy tak samo zrobić z tym że mamy uwarznie patrzeć bo jak bezmyślnie skopiujemy o możemy narobić ludzion kłopotu ponieważ pity w tym roku i miejsce do wpisania krs różni się miejscem z roku podatkowego wcześniejszego (jedną pozycją ,po prostu zmienili rubryki)

a i powiem że koleżankom wpływaj na konto pieniążki dopiero tak w granicach września października -ale one wszytstkie mają subkonta

o wypisałam się -sorki że musicie to czytać :lol:

andjak 
andjak

Wysłany: 2012-05-15, 08:50   

pomysł fajny z tymi plakatami,
co do kalendarzyków ja bym mogła spokojnie rozdać,
myśle też nad czym takim w rodzaju manifestacji (tylko byśmy musieli to jakoś naprawdę przemyśleć) ale tyle osób przechodzi w marszach w jakimś celu- proteście.

julka 

Wysłany: 2012-05-15, 09:19   

marz swoja drogą też dobry pomysł ale zanim się ktoś zbiarze itd, . andjak, liczby liczby proszę ile byś mogła rozdać???

andjak 
andjak

Wysłany: 2012-05-15, 09:43   

tys sztuk spokojnie dam radę..

whitecat 
Send me an Angel

Wysłany: 2012-05-15, 10:12   

Julka, te 20 tyś. kalendarzyków jak piszesz rzeczywiście może być mało, nas na forum "trochę" jest i część z nas na pewno jest w stanie poroznosić i pozostawiać w różnych miejscach.
Trzeba więc dokładnie ustalić na jaką liczbę końcową kalendarzyków, stowarzyszenie jest w stanie się zgodzić. Pewnie należy też wziąć pod uwagę wielkość miejscowości, w których mieszkamy ( przeanalizować gdzie najlepiej zostawiać - Ty już dałaś wiele przykładów takich miejsc :) ).

julka 

Wysłany: 2012-05-15, 10:46   

whitecat, te 20 tys to taka mała propozycja, na razie myślę że tyle to początek. kupi się porozsyłam i poroznosimy. jak mało będzie a jestem pewna ze tak to wtedy stowarzyszenie będzie mogło może kupić dodruk tak żeby było dobrze.
więcwhitecat, jaką liczbę ty rozniesiesz :) :?:

andjak, :jupi: :brawo: :* :* :* wreszcie rozsądna liczba :spoko:

andjak 
andjak

Wysłany: 2012-05-15, 10:50   

julka ja mogę w Katowicach i w grę wchodzi Cieszyn i Wisła - może mniejsze miasta ale zawsze!

whitecat 
Send me an Angel

Wysłany: 2012-05-15, 10:55   

Julka spróbuję z 3- 4 tyś :) Musimy to zrobić, bo musi się udać - właśnie - wiara czyni cuda!

Odpowiedz do tematu