Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - karta parkingowa

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Sprawy Techniczne i Administracja Forum » Archiwum » karta parkingowa

Przesunięty przez: nieistniejaca21
2012-10-31, 10:33
karta parkingowa
Autor Wiadomość

Dorota 

Wysłany: 2012-05-18, 16:36   

Chyba nie dałoby sę tak zrobić, by przed szpitalami wszyscy parkowali bezpłatnie. Przecież do szpitala nie przyjeżdzają tylko chorzy/niepełnosprawni. Również rdzina w owiedziny. Tam, gdzie szpital jest w centrum, sporo cwaniaków chciałoby parkować na przyszpitalnym parkingu za darmo, bez konieczności odwiadzin w szpitalu.
Jednak niepełnosprawni mogliby miec znizki i więcej miejsc parkingowych.
Tez jestem zdania, ze niepełnosprawność to istotny powód, by mieć zniżki. Po prostu - zycie jest trudniejsze. Zdrowa osoba może odkładac środki na wakacje, nieełnosprawny musi odkładać na sprzęt rehabilitacyjny, leki , leczenie..... Zdrowemu łatwiej o pracę, chory ma trudności i ograniczenia, zdrowy nie ma limitu w wysokości zarobków, chory ma rente.....

mama kajtka 

Wysłany: 2012-05-19, 14:24   

jak Kajtek dostał stopień niepełnosprawności to nawet nie wiedziałam, że o kartę mogę się starać, dopiero ktoś mi napomknął i taką kartę wyrobiłam.Ale w CZD parkowaliśmy na parkingu i płaciliśmy co tydzień po ok.20 zł., dopiero później dowiedzieliśmy się od jednej mamy, że na kartę mamy postój bezpłatny. U nas w mieście i w Gdańsku też mamy parkingi niektóre bezpłatne najczęściej na miejskich ulicach

asiunia_g 

Wysłany: 2012-05-19, 17:34   

No, tak, Dorota, masz racje.
Jeśli człowiek sam sie czegoś nie dowie z netu, lub pocztą pantoflową, to Ci nic nie powiedzą

Paulo Coelho

Odpowiedz do tematu