Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Prosimy o wsparcie dla Stowarzyszenia Alba Julia

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Stowarzyszenie Alba Julia » Sprawy stowarzyszenia » Prosimy o wsparcie dla Stowarzyszenia Alba Julia

Prosimy o wsparcie dla Stowarzyszenia Alba Julia
Autor Wiadomość

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-12-15, 09:29   Prosimy o wsparcie dla Stowarzyszenia Alba Julia

W projekcie na najbliższy czas jest stworzenie ulotki z informacją o możliwości odliczenia 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. W związku z tym prosimy o wpłatę dowolnej sumy, na konto Stowarzyszenia, przez jej członków, która umożliwiłaby wydrukowanie ulotek.
Szacunkowy koszt 2000 szt. ulotek to 200 pln. Niestety bez dodatkowych wpływów wydrukowanie ulotek nie będzie możliwe. Każde kwota wpłacona na rzecz Stowarzyszenia jeszcze w grudniu będzie bardzo ważna w tym momencie.
Wpłata 10-20 zł rozwiązałaby sprawę i bardzo pomogła w zrealizowaniu celu statutowego.

Prosimy o wpłaty na konto:

BANK BPH SA Oddział w Bydgoszczy, ul. Chodkiewicza 15

NR KONTA: 61-10600076-0000320001121897

Z dopiskiem: darowizna na cele statutowe

Darowiznę można będzie sobie odliczyć w PIT.

Szczegóły odliczeń, tutaj: http://www.pit.pl/darowizny/index.php

Grzesio 
żyjemy dalej

Wysłany: 2009-12-16, 20:47   

Postaram się jutro coś przelać na konto

GosiaD 
GosiaD&Bart

Wysłany: 2009-12-20, 18:32   

Załączam wzór ulotki w jpg.

[ Dodano: 2009-12-20, 18:38 ]
Ostatnio zmieniony przez GosiaD 2010-01-12, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-12-20, 21:26   

W ulotce należałoby usunąć podkreślenia z adresu strony internetowej i adresu mailowego, bo z podkreśleniami brzydko wygląda i jest mniej czytelne.

A co będzie wydrukowane na odwrocie? - czy będzie tylko jedna strona zadrukowana?

Bart 

Wysłany: 2009-12-21, 19:54   

to są dwie strony (każda po 1/3 A4).
Przesyłałam Ci Christine wcześniej ulotkę , szkoda że w tedy tego nie napisałaś. - Gosia

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-12-22, 11:11   

Gdybym miała wtedy chociaż chwilkę czasu, żeby obejrzeć ulotkę, to pewnie bym napisała... ale do minionej soboty to siadałam do komputera tylko po to, aby napisać pracę semestralną, uczyć się do egzaminów. Nawet na forum nie zaglądałam po kilka dni...
Szkoda, że nie napisałaś w mailu, że trzeba obejrzeć ulotkę pod kątem grafiki, a jedynie pod kątem merytorycznym z prośbą o jakiś tekst "chwytający za serce"... (nie napisałaś też, że to pilne, bo zaraz będzie drukowana)... Wtedy nie miałam głowy, ani czasu, do pisania takich tekstów, więc obejrzenie ulotki zostawiłam sobie na później.

Nie wiem kto opracowywał projekt tej ulotki, ale szkoda, że nikt nie spytał mnie wtedy o zdanie...

Trochę kaski na wydrukowanie wysłałam - mam nadzieję, że przed następnym projektem i wydrukiem kolejnych ulotek, porozumiecie się ze wszystkimi członkami zarządu, w miarę wcześniej, a nie na ostatnia chwilę.

Pozdrawiam

Zielona 

Wysłany: 2009-12-22, 23:04   

hej dziewczyny ulotka jak ulotka najważniejsze że jest ;-)

jean 

Wysłany: 2009-12-23, 01:37   

,,
Ostatnio zmieniony przez jean 2011-10-15, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  

Christine 
Administrator

Wysłany: 2009-12-23, 11:33   

Nie pisałam, że jest wbrew normom, ani że to źle - napisałam, że jest lepiej czytelne bez podkreśleń i lepiej nie stosować podkreśleń bo np. jeśli w jakiejś nazwie jest takie coś: alba_julia (u nas na szczęście tego nie ma), to podkreślenie czyni taki adres mailowy lub WWW nieczytelnym.
Pomijając już to, że bez podkreślenia lepiej wygląda i nawet na stronach WWW prawie wszyscy usuwają podkreślenia.

Proponuję wsadzić na forum projekt nadający się do bezpośredniego wydruku - i każdy wydrukuje sobie, na własny użytek, żeby nie obciążać stowarzyszenia dodatkową pracą i kosztami przesyłki.

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2009-12-24, 12:42   

ja też dołączę sie z chęcia ale niech tylko minie ten świąteczny zgiełk

GosiaD 
GosiaD&Bart

Wysłany: 2010-01-12, 09:58   

Witajcie, podmieniłam plik w jpg w poprzedniej swoim poście. W tym momencie jpeg zawiera skan wydrukowanej ulotki. Jak najbardziej zachęcam do ściągnięcia i rozsyłania.

mic 
MiChAł

Wysłany: 2014-01-24, 20:17   

nadszedl czas rozliczania się z podatku
czy te dane są aktualne?

Christine 
Administrator

Wysłany: 2014-01-26, 17:05   

Wpłaty 1% dokonuje się podając numer KRS - z tego co wiem, to nie było powodu, żeby się zmienił. - Celu szczegółowego się nie podaje, bo to stowarzyszenie.

Ulotka już rok temu była inna (pewnie jest gdzieś na forum). Zmienił się też adres mailowy i adres strony www (jednak z podanego wyżej adresu też da się wejść) - ale te dane do rozliczenia podatkowego nie są potrzebne.

Dorota 

Wysłany: 2014-01-29, 19:33   

nic się nie zmieniło :-)

nasz KRS 0000250362

Odpowiedz do tematu