Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - Strony WWW Stowarzyszenia Alba Julia

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Stowarzyszenie Alba Julia » Sprawy stowarzyszenia » Strony WWW Stowarzyszenia Alba Julia

Strony WWW Stowarzyszenia Alba Julia
Autor Wiadomość

jean 

Wysłany: 2007-07-30, 09:20   

,,
Ostatnio zmieniony przez jean 2011-10-09, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  

Christine 
Administrator

Wysłany: 2007-07-30, 15:06   

Jean, nie przeczytałeś dokładnie tego, co pisała Dorota.
Mianowicie, napisała, że na obu komputerach próbowała otworzyć strony Firefoxem i na jednym wyświetla się wciąż strona "Under Construction", która była widoczna zanim wrzuciłam zawartość na serwer - i na tym samym komputerze, te strony otwierają się w IE... więc poziom zabezpieczeń nie ma tu nic do rzeczy.

Dorotko, Ciebie proszę, abyś nic nie przestawiała sama, jeśli chodzi o poziom zabezpieczeń.
Podejrzałam i wiem, że najprawdopodobniej masz najnowszą wersję przeglądarki, więc wygląda na to, że potrzebne będzie odinstalowanie Firefoxa i dokladne wyczyszczenie śladów po nim oraz ponowna instalacja "na czysto". - To powinno pomóc, bo podejrzewam, że sama reinstalacja tu nie pomoże. Zresztą trudno jest coś poradzić na odległość.
Jak się spotkamy, to coś z pewnością na to zaradzimy :)

Dorota 

Wysłany: 2007-07-30, 15:29   

Jean, dziękuję za porady. Bez urazy, jestem wdzięczna każdemu, kto coś radzi.:-)
Jednak bardziej skłaniam się do tego, co pisze Krysia - stronki otwierają się w tym komputerze w IE, a nie w mozilli.
Ja się znam na tym jak woł na gwiazdach, więc nie ma obawy, ze coś będę sama robić z instalowaniem/odinstalowaniem itp. problem polega na tym, że mimo, że mam wakacje to jestem bardziej zalatana niż normalnie.Ktoś mi w rodzinie zachorował i tak latam. Teraz znowu na parę dni wyjeżdzam.Ale mam nieustającą nadzieję na spotkanie...
Na szczęscie mogę korzystać z IE i baaardzo mnie się strony stow. podobają.

GosiaD 
GosiaD&Bart

Wysłany: 2007-08-16, 23:51   

Krysiu - dopiero dzis na spokojnie przejrzałam stronę stowarzyszenia, jest świetna.

A tak z innej beczki - czy można zamieścić wzór wizytówek stowarzyszenia po zmianach stronki?

Andrzej 

Wysłany: 2007-08-17, 08:42   

Kolega, który pomaga nam w opracowywaniu znakow graficznych itp. zmieni wszystkie(z uwzględnieniem poczty i nowego adresu internetowego) jak wróci z urlopu. Poprawione zamieścimy na naszej stronie.

Christine 
Administrator

Wysłany: 2007-08-17, 16:23   

Oczywiście, że zamieszczę - jak tylko otrzymam nowe pliki, bo jak już napisał Andrzej - tamte są nieaktualne.

Odpowiedz do tematu