Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - SPOTKANIE STOWARZYSZENIA

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Stowarzyszenie Alba Julia » Spotkania » SPOTKANIE STOWARZYSZENIA

Przesunięty przez: Christine
2012-05-14, 23:33
SPOTKANIE STOWARZYSZENIA
Autor Wiadomość

jean 

Wysłany: 2010-03-24, 21:36   

,,
Ostatnio zmieniony przez jean 2011-10-13, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  

julka 

Wysłany: 2010-03-25, 09:16   

dzieki juz sprawdziłam.

magdalenek 

Wysłany: 2010-04-16, 14:47   

Zabrze jest na ?ląsku, Też jestem za tym żeby coś sie działo tutaj, Częstochowa, czy Sosnowiec. Może lekarze komisyjni by sie obudzili.

Ania 
Ania

Wysłany: 2010-05-08, 07:23   

Wiecie co.... ostatnio czytam sobie zakatek21 To jest forum rodziców dzieci z ZD (moja przyjaciółka ma dzieci z ZD) To jak pręznie Ci ludzie działają, jak często sie spotykają, jak dużo wiedzą o sobie przechodzi wszelkie wyobrażenie.
Ich forum jest tak zywe że czy dzień czy noc pełno jest na nim ludzi. Każde dziecko z ZD ma swój pokoik w którym rodzice chwalą się jego osiągnięciami itd. KAżde dziecko tam ze dwa razy w tygodniu ma wklejane zdjęcia i opisane są tam różne sytuacje z jego życia. Jego rozwój itd.
TAm każdy o każdym wie niemal wszystko.
To naprawde jedna wielka zespołowa rodzina.
Z każdego spotkania w realu są zdjęcia. Zarejestrowani są ludzie z całej europy (Polacy) Jest nawet kobietka z USA.
TAk pospolitego ruszenia jeszcze w zyciu nie widziałam.
FOrum to kopalnia wiedzy na temat ZD.

BArdzo trudno jest zorganiazować spotkanie na które mają przyjechac ludzie z całej Polski. Dlatego myślę że gdyby tak organizowac spotkania lokalnie. Zwyczajnei w knajpkach. Myślę że to ma większą możliwość realizacji.

jagusia 

Wysłany: 2010-05-08, 09:33   

Aniu dobry pomysł z lokalnymi spotkaniami ,ale z mojej okolicy nie widze nikogo,najblizej mam do warszawy albo warszawa do mnie a u mnie mozna bybyło polezac a trawce i grylika zjeśc i :beer: a na działce mam truskawki juz kwitna :) i lataja :motyle:

Pozdrawiam -Jadzia

julka 

Wysłany: 2010-05-08, 13:27   

:beer: :piwo: :devil: :sun: :motyle: :flower2: :football: :super: :jupi: :talk: :wino: :jupi2: :papa:

a ja zapraszam do siebie nam kawałek gospodarki to i wasze dzieci odpoczna zobacza kurki krówki kotki. a my pobawimy :wink: :P sie prze grilu jak bedzie słoneczko

Christine 
Administrator

Wysłany: 2010-05-08, 21:02   

Na ostatnim spotkaniu Stowarzyszenia Alba Julia ktoś robił zdjęcia, były ciekawe prelekcje - obiecano, że dostanę na maila fotki i materiały z prelekcji. Miałam umieścić je na stronach stowarzyszenia.
No i minęło już wiele, wiele miesięcy - i nic... absolutnie NIC nie dostałam... - A szkoda...

julka 

Wysłany: 2010-05-08, 21:17   

trzeba zawsze brac numer fotografa
i go bombardowac

Christine 
Administrator

Wysłany: 2010-05-09, 00:05   

"Fotografami" są członkowie naszego stowarzyszenia - niektórzy zaglądają na forum, więc bombardować ich telefonami nie muszę. - Wygląda na to, że każdy robił zdjęcia na prywatny użytek...
Prelegentów trudno jest mi nagabywać do przesłania materiałów, bo niektórzy przebywają na stałe w USA. - Może ktoś z zarządu stowarzyszenia ma kontakt do osób, które miały mi przesłać fotki i teksty i mógłby przypomnieć, że wciąż czekam...

Ania 
Ania

Wysłany: 2010-05-09, 14:07   

Krysiu a o którym spotkaniu mówisz bo ja z jakiegos mam kilka fotek. Chociaż nie pamiętam abys na tym spotkaniu była :|

Christine 
Administrator

Wysłany: 2010-05-10, 00:04   

Aniu - mam na myśli ostatnie spotkanie, w Bydgoszczy, na którym była prelekcja naukowca z USA, który prowadzi badania nad nowym lekiem, na choroby dziedziczone genetycznie. - Było to w marcu 2009 roku.

Z poprzednich zebrań (nie wszystkich) dostawałam fotki i umieściłam je w galerii na stronkach stowarzyszenia. Nawet starałam się odratować te fotki, z których pozornie już nic nie dałoby się zrobić, więc jakość niektórych jest nienajlepsza...

Grzesio 
żyjemy dalej

Wysłany: 2010-05-12, 06:29   

To Do kogo jedziemy na Grila?! ;> ;d;di na Piwko ^^

jagusia 

Wysłany: 2010-05-12, 13:09   

Teraz to Zofii ,możemy do mojej mamy na wieś ostatecznie do mnie na maleńką działeczke :beer: :eat: :football:

Pozdrawiam -Jadzia

Grzesio 
żyjemy dalej

Wysłany: 2010-05-15, 21:10   

Puławy hehe fajne miejsce byłem tam na "dniu chemika" w pracy ;p

jagusia 

Wysłany: 2010-05-16, 20:15   

Dziekuję Grzesiu ,że CI sie podoba moje miasto pozdrawiam ,zapraszam:)

Pozdrawiam -Jadzia

Odpowiedz do tematu