Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - sympozjum

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Stowarzyszenie Alba Julia » Sprawy stowarzyszenia » sympozjum

sympozjum
Autor Wiadomość

Dorota 

Wysłany: 2013-02-07, 11:35   sympozjum

Drodzy mili,
zamierzam, jako prezes :-) zrobić w okolicach maja sympozjum, zjazd, walne dla członków stowarzyszenia o raz tych, którzy chcą się przyłączyć.
Myślę o zorganizowanie sympozjum w Warszawie.
Miałoby to być dwudniowe - od 14-tej w sobotę do 15 w niedzielę. Z noclegiem dla np. 50 osób i konferencją dla 80-ciu ( myślę, że ok 30 0sób byłoby z Warszawy i okolic) Zaprosimy naszych specjalistów.
Posiłki dla gości hotelowych oraz wspólna kolacja dla wszystkich.

Niestety, koszty są niemałe, stąd moje pytania:
- czy jesteście zainteresowani takim sympozjum?

Stowarzyszenie ma niewielkie zasoby, a koszty takiego spotkania są spore. Stąd drugie pytanie:
- czy osoby, chcące nocleg mogłyby dopłacić po 30 złotych?

i ostatnie
jakie tematy chcielibyście poruszyć - można poprosić specjalistów o ukierunkowane tematy.

I jeszcze - może zrobić część "pytania i odpowiedzi" - pytania - zadawane anonimowo- spiszę na jednym pliku i byłaby to część, w której nasi eksperci odpowiadaliby na nie.

Czekam w tej chwili na oferty hotelowo-konferencyjne, ale nie podejmę żadnej ostatecznej decyzji bez informacji zwrotnej od Was.
Buziaki
D.K.

asiunia_g 

Wysłany: 2013-02-07, 16:00   

Myślę, że to bardzo dobry pomysł :D
Ja jestem za!! co do wszystkich propozycji,
Jeeśli chodzi o temat wykładu, to się jeszcze nie zastanawiałam

Paulo Coelho

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2013-02-07, 16:57   

fajny pomysł :)

andjak 
andjak

Wysłany: 2013-02-07, 17:38   

bardzo dobry pomysł..
ja jestem ZA i jeśli mogłabym to chętnie bym wzieła udział..
Dorota, moge?

Dorota 

Wysłany: 2013-02-07, 17:47   

może każdy, kto jest lub zapisze się do Stowarzyszenia :-)

whitecat 
Send me an Angel

Wysłany: 2013-02-07, 18:43   

Wspaniały pomysł :)

Olcia 

Wysłany: 2013-02-07, 20:00   

Bardzo fajny pomysł :)

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-02-07, 20:56   

Dorotko, pomysł świetny - jeśli mogłabym w czymś pomóc, to daj znać :)
Bardzo chętnie pojawię się także na sympozjum - jak wiadomo, noclegu nie potrzebuję. Chyba pogoda będzie już bardziej stabilna, więc z dojazdem nikt nie powinien mieć problemu.
Gdy poznamy już miejsce, gdzie będzie odbywać się sympozjum, sporządzę mapkę dojazdu.

Co do pytań... to chyba jakieś się znajdą. Myślę, że najlepiej byłoby, gdyby pytania były wysyłane bezpośrednio na PW lub na maila, bo może ktoś chciałby zadać takie bardziej osobiste...

pczeska 

Wysłany: 2013-02-08, 20:16   sympozujm

Pomysł bardzo nam się podoba. Pozdrawiam BB

Dorota 

Wysłany: 2013-02-08, 23:07   

pomoc? jak najbardziej!!!!
Pierwsze to "rekrutacja" na sympozjum. Kadrą wykładowców-ekspertów ja się zajmę, ale potrzebna mi pomoc w ustaleniu listy wszystkich chętnych, z podziałem na aktualnych członków Stow, a także tych, którzy chcą przystąpić ( koniecznie, z przyczyn formalno-prawnych jeszcze przed sympozjum ).
Oraz na informację, czy potrzebuje noclegu , z jednoczesnym zobowiązanie do uiszczenia w określonym terminie 30 pln.
czy można takie coś w formie rubryki zawiesić na forum? Kiedyś się wpisywałam na jakieś doodle....
To ważne, by móc zarezerwować tyle miejsc i taki catering, ile trzeba.

Drugie to pomoc w trakcie sympozjum- 2-4 osoby ( wymieniałyby się )- byłyby potrzebne
jako obsługa papierkowa wszystkich przybyłych - tzn. podpisy na listach i ewentualnie pokierowanie w odpowiednie miejsca. Postaram się zaangażować domowych, biotechnologiczno/medycznych studentów, o ile nie będzie to w trakcie sesji.....

pewno pomysłów na pomoc będę miała więcej... :-)

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-02-09, 03:14   

Dorota napisał/a:
czy można takie coś w formie rubryki zawiesić na forum? Kiedyś się wpisywałam na jakieś doodle....

Nie bardzo rozumiem jak miałoby to wyglądać... i to na forum :| Może jak się spotkamy, to mi to wytłumaczysz, a ja powiem, czy to możliwe.

Czy chodzi o coś takiego https://alumniuzh.doodle.com/?locale=pl ? - Na forum tego nie zrobię...

Lipka 

Wysłany: 2013-02-09, 13:36   

Jestem za...ale odpowiedź dam po 5 marca. Jedziemy z córką do Lublina na konsultacje.

Dorota 

Wysłany: 2013-02-09, 14:28   

Christine napisał/a:
Nie bardzo rozumiem jak miałoby to wyglądać... i to na forum

doodle nie, ok. I ja też nie bardzo wiem, jak to zrobić :?:
ale może jakiś pomysł wpadnie komuś do głowy. Z pewnością lista chętnych jest potrzebna. Cóś pomyślę :-)
DK

pczeska 

Wysłany: 2013-02-10, 15:19   

Lista osób chętnych to jedno a lista osób która przybędzie to drugie. Organizacja takiego spotkania to BARDZO WIELKIE WYZWANIE.
1. Jako Stowarzyszenie mamy konto - można założyć subkonto
2. Każdy kto chce uczestniczyć w spotkaniu powinien wpłacić symboliczną kwotę 5 lub 10 zł. Łatwiej będzie ustalić listę chętnych osób. To także nie jest jednoznaczne z przybyciem.
3. Co w przypadku gdy będą chciały uczestniczyć inne osoby z rodziny? Jak je rozliczyć?
4. Rezerwacja i odpłatność za nocleg również wpłacony na konto. To jest potwierdzenie, że nie poniesiemy zbędnych kosztów jako Stowarzyszenie.
5. Nocleg dla innych osób z rodziny??
To tak na początek moje sugestie i podpowiedzi. Mam nadzieję, że spotkanie się odbędzie. Pozdrawiam BB

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-02-10, 19:23   

Pomysł z subkontem - bardzo dobry! - Tam będą szły wpłaty na organizacje spotkania i każda wpłata powinna być opisana - od kogo, za kogo i za co (wraz z nickiem forumowym).

Odpowiedz do tematu