Forum Recklinghausena :: Zobacz temat - sympozjum

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Forum Recklinghausena Strona Główna » Stowarzyszenie Alba Julia » Sprawy stowarzyszenia » sympozjum

sympozjum
Autor Wiadomość

Christine 
Administrator

Wysłany: 2013-06-10, 12:27   

julka napisał/a:
i sorki co TY masz do swojej sprawności fizycznej. byłam pod namiotami z chłopakiem z porażeniem , jeździł z mami wszędzie . dodam że na wózku

Julko, ja też kiedyś byłam na wyjeździe z osobami na wózkach i sama też kiedyś jeździłam na wózku - różnice znam i możesz być pewna, że sprawność fizyczna nie zawsze jest uwarunkowana tym, w jaki sposób ktoś się porusza. - Gdybym jeździła na wózku, mogłabym sobie radzić w inny sposób i byłoby mi łatwiej spać pod namiotem - może kiedyś będę miała okazję wyjaśnić Ci w czym tkwi różnica. - Ponadto DPM może dawać tak róże objawy, że ten chłopak nie może być wiarygodnym przykładem dobrego radzenia sobie pod namiotem.
Zwyczajnie znam swoje możliwości i wiem, że nie wstanę z ziemi. Ponadto, są inne rzeczy, które uniemożliwiłyby mi spanie na ziemi - byłoby to dla mnie większe cierpienie, niż ktoś mógłby sobie to wyobrazić.

Dorota 

Wysłany: 2013-06-10, 13:00   

julka napisał/a:
nie wiem jak by to było, może Pani Prezes coś podpowie? bo ja nie mówię nie

a ja też nie mówię, że nie. Lekarze też niekoniecznie są ze szklanki, sami widzieliście na sympozjum - nasi są fantastyczni:-)! Ale faktem jest, ze w namiocie wolałabym lekarzy nie umieszczać!!!
Poza tym musi być jedzenie, tzn katering, sala konferencyjna, nagłośnienie.......
myślę, że o kolejnym spotkaniu zacznę myśleć zimą, zobaczymy, co do tej pory jeszcze się wydarzy, jak z kasą itp.
też bym chciała, żeby było merytorycznie i integracyjnie, ale trochę trzeba poczekać.

[ Dodano: 2013-06-10, 13:05 ]
Christine napisał/a:
julka napisał/a:
i sorki co TY masz do swojej sprawności fizycznej. byłam pod namiotami z chłopakiem z porażeniem , jeździł z mami wszędzie . dodam że na wózku

Julko, ja też kiedyś byłam na wyjeździe z osobami na wózkach i sama też kiedyś jeździłam na wózku - różnice znam i możesz być pewna, że sprawność fizyczna nie zawsze jest uwarunkowana tym, w jaki sposób ktoś się porusza. - Gdybym jeździła na wózku, mogłabym sobie radzić w inny sposób i byłoby mi łatwiej spać pod namiotem - może kiedyś będę miała okazję wyjaśnić Ci w czym tkwi różnica. - Ponadto DPM może dawać tak róże objawy, że ten chłopak nie może być wiarygodnym przykładem dobrego radzenia sobie pod namiotem.
Zwyczajnie znam swoje możliwości i wiem, że nie wstanę z ziemi. Ponadto, są inne rzeczy, które uniemożliwiłyby mi spanie na ziemi - byłoby to dla mnie większe cierpienie, niż ktoś mógłby sobie to wyobrazić.

Julko, byłaś z chłopakami, a tu są chłopaki i dziewczyny, ale niektórzy już nieco duzi. Wyrośnięci. Ja życie spędziłam pod namiotem. Z Warmii jestem. Lasy i jeziora to moje życie. Ale już nie chciałabym mieszkać w namiocie.
Trzeba pomyśleć o fajnym spotkaniu, ale tak, żeby wziąć pod uwagę preferencje wszystkich, a nie tylko swojej grupy rówieśniczej .Ja już też chodzę w innej kategorii wiekowej :-)

julka 

Wysłany: 2013-06-10, 15:50   

właśnie dla tego załatwiam ten dom, ogromny. nie wiem jak z salka będzie itd , katering bybył ale już koszta rosną .
Krysiu nie naciskam na namiot chodziło mi o to że jak nie możesz się podniesć to zawsze mogę Ci pomóc, lub ktoś inny, xle mnie zrozumiałaś. nie skupiajcie się tak na tych namiotach to była taka luźna propozycja. :roll: - jako dodatek

na razie nie mogę się dodzwonić ale będę się starała zeby wszystko było ok. żeby wszyscy byli w pookojach itd.

nie naciskam na namioty powtarzam raz jeszcze.

niech ktoś mi podpowie ile ostatnio było osób na sympozium? to będę wiedziała mniej więcej , jak planować

Dorota 

Wysłany: 2013-06-10, 17:16   

myślę, że trzeba liczyć ok 100.

orotka 

Wysłany: 2013-06-10, 19:20   

fajny pomysł aby się spotkać na takim zjeździe integracyjnym choćby na 3 dni aby mieć czas spokojnie sobie porozmawiać poznać się :) tak na spokojnie

julka 

Wysłany: 2013-06-10, 20:51   

jak 100 osób to na 2 brzegu w Błaskowiźnie
po stronie ciotki jest ok miejsc 40-50
30zl za dobe bez jedzenia łazienka kuchnia
u sasiadów tez około 2-2z osób w domu

plus nieograniczonye pole namiotowe

kto by chciał można zebrać się w kilka osób na spływ kajakiem za 40zł za rzeką Rospudą lub Hancza ale to dodatek. kto chce zoztanie na ladzie na mbrzegu zwiedzi rezerwat leszczynowa górka

ja jeszcze myślę sobie że sympozium razem robić to raczej nie bo kwestia organizacyjna to by tam po kosztach nas powaliło, alejutro bede miała namiary to zadzwonie i się dopytam, bo robić sympozium to nawet czasu nie będzie pogadać czy nawet pomilczeć podziwiając mazury garbate.

Aga80 
I belive I can fly

Wysłany: 2013-06-11, 16:45   

niedawno usłyszałam osobiście taką opinię "neurofoibromatoza typu 1 to bardzo ciężka choroba degeneracyjna mózgu, w której często współwystępuje autyzm". cóż mi pozostało jak tylko wyjaśnić pewne nieścisłości tego stwierdzenia

to tak apropo wykładów z sympozjum :)

Magda 

Wysłany: 2013-06-11, 20:13   

hmm... pewne....

andjak 
andjak

Wysłany: 2013-06-11, 22:11   

matko aż łza się kręci..
yarusel, pięknie napisane...

Zielona 

Wysłany: 2013-06-11, 22:59   

To pewnie dlatego jestem rąbnięta ;-) ach ten nf

yarusel 

Wysłany: 2013-06-11, 23:10   

Fajne alibi jakby coś :D

annar 

Wysłany: 2013-06-13, 21:40   

czy są już prezentacje? gdzie będą wklejone?

nieistniejaca21 
kama

Wysłany: 2013-06-14, 21:49   

Słuchajcie czy ja na sympozjum dobrze zrozumiałam, że niewskazane jest branie tabletek antykoncepcyjnych??

julka 

Wysłany: 2013-06-15, 12:57   

:wow: ciekawy temat :tak:

proszę więcej wiadomości

Ewelina 
kochająca życie :-)

Wysłany: 2013-06-15, 14:41   

też proszę o więcej,

Odpowiedz do tematu