Sympozjum Stowarzyszenia Alba – Julia 2015

Stowarzyszenie Neurofibromatozy Polska - Alba Julia

Sympozjum Stowarzyszenia Alba – Julia 2015

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniach 17-18 października 2015 roku odbędzie się kolejne Sympozjum Stowarzyszenia Alba Julia.

Miejsce spotkania – Hotel Feliks, Warszawa, ul. Omulewska 24.

Zapisy – do 25 września 2015 roku, prosimy kierować na adres mailowy:

sympozjum2015@alba-julia.pl 

Warunkiem uczestnictwa jest opłacenie bieżących składek członkowskich oraz wpłata za udział w Sympozjum – 40 zł/os za pobyt hotelowy (nocleg i posiłki), 15 zł/os bez noclegu (do 30 września 2015 roku).

W zgłoszeniu prosimy o informację dotyczącą preferencji noclegowych (pokój rodzinny, łóżko podwójne, dwa osobne łóżka, dostawka) oraz żywieniowych (np. dieta wegetariańska, postaramy się uzgodnić z restauracją hotelową).

Ilość miejsc ograniczona, stąd konieczność wcześniejszej rezerwacji.

Agenda Sympozjum Alba-Julia 2015

Zapraszamy serdecznie

Zarząd Stowarzyszenia Alba Julia.

 

**** Wskazówki dojazdu: Jeśli przyjeżdżasz do Warszawy pociągiem, skorzystaj z tego linku: Jak dojadę – KLIK – Znajdziesz tam wskazówki, jak najwygodniej dojechać do Hotelu Felix (ul. Omulewska 24).
Jeśli będziesz jechać samochodem, skorzystaj z tej mapki: Hotel Felix – KLIK Na środku mapki jest oznaczony budynek hotelu.

****
Ważna informacja dla chorych na NF, zamieszkujących województwo małopolskie. 

Opis projektu realizowanego przez fundację MATIO, który pozwala na realizację wizyt domowych u chorych na choroby rzadkie. W załączniku zasady, według których chorzy na choroby rzadkie z województwa małopolskiego mogą zgłaszać swoją potrzebę wizyty rehabilitanta, dietetyka, psychologa, pielegniarki, pracownika prawno – socjalnego.